צור קשר

  ּ

  מצלמת אבטחה נסתרת

  בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות של ימינו, מערכות האבטחה השתכללו בהתאם. בין אם אתם זקוקים לאינטרקום לבית או למערכות כיבוי אש למשרד – חברת מערכות אבטחה מקצועית תדע לסייע ולהתקין לכם את המוצרים המשובחים ביותר. לצד כל אלו, מצלמות אבטחה הן אמצעי הגנה נוסף. במקרים רבים, מעסיקים או דיירים מבקשים להתקין מצלמת אבטחה נסתרת שתסייע להם לשמור על ביטחונם האישי בבית, לצד פיקוח על העובדים במשרד.

  שימושיה של מצלמת אבטחה נסתרת

  מצלמות אבטחה, כאמור, הן כלי מצוין המאפשר הן למעסיקים והן לדיירי בניין לוודא כי ביטחונם האישי נשמר. מצלמות אבטחה נסתרות, בשל היותן סמויות מהעין, נושאות עמן יתרונות רבים. נסקור, כעת, בקצרה את שימושיהן של מצלמות אלו ויתרונותיהן.

  • מצלמת אבטחה נסתרת לבית – גרים בבניין דירות וחלק מהדיירים מטנפים את הלובי? רכשתם בית פרטי והילדים של השכנים מתפרעים וגורמים לוונדליזם? מרחב המחייה האישי שלנו הוא חשוב, ובהתאם, רצוי למצוא מערכת מצלמות סמויות שיתעדו פעילות חשודה. מבחר סוגי המצלמות הנסתרות הוא רב: בין אם מדובר במצלמת IP 360 ממונעת, מצלמה נסתרת אלחוטית לעינית של הדלת ואפילו במצלמה ללא חשמל הכוללת בתוכה חיישן תנועה וראיית לילה – האפשרויות הן אינסופיות, וחברת מערכות אבטחה מקצועית תתאים לכם את המצלמה הרצויה.
  • מצלמת אבטחה נסתרת לעבודה – ישנם אתגרים כיום עמם בעלי עסק צריכים להתמודד. בין אם מדובר בסכנת פריצות למשרדי החברה, אלימות מצד לקוחות או התנהגות לא נאותה מצד עובדי החברה – התקנת מצלמת אבטחה נסתרת תאפשר למנהלי החברה לפקח על התנהגות חשודה. סוגי המצלמות הן רבות: ישנה, למשל, מצלמת אבטחה IP עם טלפון המתאימה גם לתקשורת וגם לאבטחה, ואף מצלמת IP קומפקטית הכוללת בתוכה מכשיר הקלטה ומיקרופון. בזכות מצלמות אלו תוכלו לתעד באופן המדויק ביותר כל התרחשות מפוקפקת ולפעול בהתאם.

  שמירה על הביטחון האישי – בזכות מוצרים איכותיים בלבד!

  עם התפתחותן של הטכנולוגיות במערכות האבטחה בימינו, אין ספק שהשמירה על סביבת העבודה והמחייה שלנו נשמרת בהצלחה. בין אם בדירה, בבית חולים או בבית מלון – אנשים רבים מעוניינים לפקח אחר העסקים שלהם והאנשים סביבם. א.מ מערכות אבטחה תסייע לכם בכל שלב של בחירת מצלמה והתקנתה.

  מצלמת אבטחה נסתרת

  במקרים רבים, נתקין מצלמת אבטחה נסתרת גם אם קיימות מצלמות אבטחה גלויות. וזאת, כדי שנוכל לאתר בעיה או פגיעה – גם אם היא נעשית ע"י אדם שמזהה את המצלמות הגלויות, כמו למשל עובדים שגונבים מהקופה, מטפלת שחשודה בפגיעה בילד ועוד. מצלמות נסתרות מגיעות עם עדשה קבועה וזעירה שנקראת "חור סיכה". הן משלימות את עבודת מצלמות האבטחה ואפשר להסתיר אותן בכל מקום.

  א.מ. מערכות אבטחה מומחים בהתקנת מצלמות נסתרות לבית ולעסק בכל מקום שתרצו. נוכל להסתיר עבורכם את המצלמה כמעט בכל אביזר ולתת מענה לכל חשד שלכם.

  היכן למקם מצלמת אבטחה נסתרת?

  • למצלמה נסתרת (או בשמה המקצועי Pin-Hole "ראש סיכה" ) יש עדשה בגודל של 0.8 מ"מ וניתן להסתיר אותה כמעט בכל אביזר בבית, או בעסק: גלאי עשן, מתז מים, תיק, ועוד. אם אתם צריכים גם הקלטת קול, נתאים לכם מצלמה רלוונטית עם זיכרון הקלטות מובנה.
  • אם תעדיפו – תוכלו לבחור גם במערכת הקלטה עם חיבור לטלפונים חכמים לצפייה ומעקב.
  • כדאי להציב את המצלמה במיקום הרלוונטי: סלון, חדר שינה, משרד, מעל קופה רושמת, או בכניסה לבית. אך תמיד לפני התקנה של מצלמות נסתרות חשוב לסקור את המקום ולהתייעץ עם גורם מומחה היכן למקם את המצלמות בהתאם לאובייקט עליו אנו רוצים לעקוב.
  • חלק מהמצלמות הנסתרות הן אלחוטיות ופשוטות להתקנה ולתפעול. גם אם אין לכם חיבור אינטרנט בסביבת המצלמה, או שהמצלמה נישאת על הגוף, תוכלו לקבל מצלמה מותאמת.
  • אולי תעדיפו מצלמה עם כרטיס זיכרון – להקלטה ותיעוד, או שתבחרו לחבר את המצלמות למערכת הקלטה שתתעד את המתרחש בבית ובעסק, ותאפשר לכם צפייה מרחוק מהטלפונים החכמים ומכל מחשב מרוחק עם חיבור לאינטרנט.

   

  לסיכום – אינסוף אפשרויות של מצלמת אבטחה נסתרת

  במיוחד כשמדובר במצלמה נסתרת, חשוב להתייעץ עם המומחים של א.מ. מערכות אבטחה, כדי לוודא שקיבלתם את המוצר המתאים לכם ביותר, מיצרן איכותי ומאנשי מקצוע שיודעים להתקין את המצלמה כך שתשרת את הצרכים שלכם בצורה אופטימלית.

   

  למעלה

  א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

  השאר פרטים וניצור עמך קשר

   ּ