צור קשר
ּ

מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה

ילדיכם חוזרים הביתה ואתם דואגים שמא יקרה להם דבר מה בשביל הגישה לבניין או בבית עצמו. מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה יוכלו לסייע לכם בפיקוח ומעקב אחר התרחשויות חשודות. בהתאם לכך, חברת מערכות אבטחה מנוסות יוכלו לייעץ לכם אילו מצלמות אבטחה יעזרו ולאיזו משימת מעקב.

התאמת סוג מצלמת האבטחה והתקנתה לדרישות שבבית

בין אם ההורה שלכם מבלה שעות עם המטפל שלו בבית, ובין אם אתם חושדים כי דייר בבניין גורם לנזק: אין צורך במערך אבטחה מלא. לעיתים, מצלמת אבטחה בבית או בבניין הדירות תוכל לסייע לכם באופן מרשים. כיצד לבחור מצלמת אבטחה להתקנה בבית?

  • מצלמה נסתרת – אחד ההורים שלכם גר אתכם ויש לו מטפל הנמצא אתו מדי יום. חוששים שהמטפל מתעלל בו אבל זקוקים להוכחות? התקנת מצלמה נסתרת תסייע לכם לבדוק האם מדובר במטפל ראוי או לא – ואת פעולת המעקב הזו תוכלו לבצע אף בשלט רחוק בעודכם בעבודה.
  • מצלמה ממוגנת – התקנתם אינטרקום בכניסה לבית הפרטי שלכם או ליד הדלת הראשית של המשרד, אבל אתם מרגישים שמכשיר אבטחה זה איננו מספיק. מצלמה ממוגנת שתותקן במיקום אסטרטגי בקרבת האינטרקום יסייע לכם לבדוק אם מישהו שבר את מכשיר האינטרקום והצליח לחמוק דרך הדלת הראשית, או האם התרחש מקרה של ונדליזם בסביבת המגורים שלכם.
  • מצלמה בעלת פריים גבוה – משום שבמצלמות אלו יש פריימים רבים, בהתאם לכך הן מצליחות ללכוד באופן בהיר וברור בני אדם ועצמים – גם אם הם זזים במהירות גבוהה. במרבית המקרים, מצלמה מסוג זה מתאימה בדרך כלל לאזורים בה מתקיימת רמת פשיעה רבה – שכן יש תנועה רבה לקלוט. עם זאת, היא תוכל להתאים גם ללובי בבניין מגורים בו ישנם דיירים רבים ובהתאם – תנועת אנשים גבוהה. חברי וועד הבניין המעוניינים לבדוק האם דייר כלשהו מלכלך או פוגע באסתטיקה של הבניין – מצלמת אבטחה מסוג זה תקלוט כל תנועה באיכות גבוהה.

התקנת מצלמות אבטחה בבית – ללכת עם אנשי המקצוע

מצלמות אבטחה והתקנתן בבית הן אינן עניין של מה בכך. בבואכם לבחור מצלמת אבטחה – א.מ מערכות אבטחה תוכל לסייע לכם את המצלמה המתאימה ולהתקין אותה במקצועיות רבה.

מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה

למעלה

א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

השאר פרטים וניצור עמך קשר

ּ