צור קשר

  ּ

  מערכת מצלמות אבטחה

  קשה לדמיין את חיינו כיום ללא רשת מצלמות אבטחה. מערכת מצלמות אבטחה, אין ספק, הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. מצלמות אבטחה לעסק או דירות ואף אנשים שהוריהם מתגוררים בבתי אבות – שימוש במערכת אבטחה זו מאפשרת להם מעקב ופיקוח אחר אירועים חריגים הדורשים בדיקה ותגובה בהתאם.

  היבטים חשובים בבחירת מערכת מצלמות אבטחה

  בחירה במצלמות אבטחה מתאימות יסייעו לנו לשמור על הביטחון האישי שלנו. כיצד יש לבחור מצלמת אבטחה מתאימה? אילו סוגי מצלמות יש? נבדוק בקצרה כמה מהדגשים שעליכם לבצע בבואכם לרכוש מערכת מצלמת אבטחה.

  1. מהי מטרת השימוש? – השלב הראשון וההכרחי בעת בחירת מצלמת אבטחה היא קביעת המטרה לשמה אתם קונים את המצלמה. האם אתם זקוקים למצלמה לצד האינטרקום של בניין הדירות שלכם? אולי לצורכי מעקב במשרדי החברה שלכם? אולי אתם זקוקים לתעד אירועים באור יום, או שמא לאורך הלילה? החלטה חשובה זו תסייע בבחירת מצלמה רלוונטית.
  2. זוויות הצילום – אלמנט חשוב נוסף בבחירת מצלמת אבטחה הוא זוויות הצילום. כמות מוקדי השימוש – או הזוויות, לצורך העניין – בבית או בעבודה משפיעים באופן מידי על כמות המצלמות שיש להתקין, ובהתאם גם על המערכת והתשתית שיש להתאים להם. בנוסף, אופי הצילום עצמו מושפע ממיקום המצלמה. בין אם האזור המצולם הוא צר או רחב, יהיה צורך בעדשת צילום מתאימה כמו גם ביכולות זום גבוהות.
  3. אחריות יבואן – לאחר שבדקתם ובחרתם במצלמת אבטחה ואף מצאתם חברת מערכות אבטחה מקצועית שתתקין לכם את המצלמה, כעת חשוב לבדוק את הפרט הבא: האם למצלמה ישנה אחריות מצד היבואן? בדומה לקניית ציוד ממוחשב אחר, גם בעת רכישת מצלמות אבטחה חשוב להקפיד על תעודת אחריות שתבטיח שירות במידה ויעלו בעיות.

  צילום ותיעוד עם ציוד האבטחה המקצועי ביותר

  אין ספק ששוק מצלמות האבטחה הוא מגוון ומותאם לכל סוג עבודת מעקב שתדרשו. א.מ מערכות אבטחה מבטיחים את השירות הטוב ביותר. אנא צרו קשר אתנו בהקדם!

  מערכת מצלמות אבטחה

  מערכת מצלמות אבטחה ומצלמות הכניסה הפכו למוצר צריכה נפוץ לעסקים רבים, חברות, ארגונים ואף לבתים פרטיים. א.מ. מערכות אבטחה, מספקים ומתקינים מגוון של מערכות מצלמות אבטחה, מהיצרנים הטובים בעולם, המתאימות למגוון צרכים ותקציבים. המצלמות מותאמות לצרכים הספציפיים שתציגו בפנינו, לאחר בחינה של תנאי השטח והמבנה. צוות המתקינים המקצועי שלנו מקפיד על התקנה אסתטית, בנקודות אסטרטגיות שיעניקו לכם נקודת תצפית רחבה ומלאה על העסק, או הבית שלכם.

  מערכת מצלמות אבטחה – כיסוי מלא לשקט הנפשי שלך

  החשש מפני פריצה וגניבה אינו זר לבעלי עסקים, המעוניינים לפקח על העובדים ולהרתיע פורצים אך גם לבעלי בתים פרטיים, המעוניינים להגן על רכושם ועל משפחתם. לאלה מצטרפות גם חברות וארגונים הזקוקות לניהול ופיקוח על מתחמים גדולים, ואלה יכולים להתקיים ברמה לכך נועדו מערכות של מצלמות אבטחה, למטרות אבטחה ובקרה ומצלמות כניסה הממלאות אחר הצורך הזה בכל בית פרטי עסק או ארגון. מחפשים ציוד זה? קראו את הנקודות הבאות:

  • מערכת המצלמות מעניקה פיקוח ובקרה מקיפים בכל שטח המתחם.
  • לכל מצלמה ייעוד משלה, אותו יכולים אנשי מקצוע מנוסים לזהות ולהתאים במדויק לצרכי המקום. למשל לאזורים בהם התאורה חלשה, נצטרך להתקין מצלמות עם רזולוציה גבוהה ואיכות גבוהה של תמונה, אך לסביבת חוץ נצטרך להתאים מצלמה עם עמידות מובנית בפני פגעי מזג האוויר ובפני מים. מצלמות לאזורים חשוכים יצטרכו רכיבים לראיית לילה וכן הלאה.
  • שיקול נוסף הוא שילוב של מצלמות נסתרות יחד עם המצלמות הגלויות – כדי לשרת מגוון של מטרות שונות.
  • בעוד שהמצלמות הגלויות משרתות את הצורך בהרתעה, נוסף על הפיקוח והבקרה, הרי שהמצלמות הנסתרות מאפשרות לנו לחשוף גניבות במקום העבודה – על ידי העובדים, מטפלות שפוגעות חלילה בילדים, טכנאים, מנקות, או עובדים אחרים שחשודים בגניבת חפצים יקרי ערך ועוד.

  מערכת מצלמות אבטחה – תחושת ביטחון – בכל שעות היממה

  מערכת איכותית, מקיפה ומותאמת באופן אישי של מצלמות אבטחה תיתן מענה למגוון הצרכים ותפתור מגוון של בעיות – בעסק, או בבית, בחוץ או בפנים ואפילו לנשיאה על הגוף. הניסיון והמקצועיות של א.מ. מערכות אבטחה, יאפשר לרכוש את המערכת המתאימה לכם ביותר לקבל ולהתקין אותה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר, שתעניק לכם תחושת ביטחון לאורך זמן.

  מערכת מצלמת אבטחה

  אחת השיטות הנהוגות כיום לאבטחת בתים פרטיים, מבנים עסקיים ובכלל, הינה התקנה של מערכת מצלמות אבטחה מקצועית. המערכת חולשת באופן קבוע על אזור מסוים ומעבירה תמונות או סרטונים למוקד המנתר באופן קבוע את המתרחש באזור המאובטח. מהי מערכת מצלמות אבטחה? מה בין מערכת כזאת לבין מערכת אזעקה סטנדרטית? היכן אפשר להשיג מערכות אבטחה איכותיות? בשורות הבאות נעסוק בנושא שהטכנולוגיה המודרנית קדמה אותו צעד גדול קדימה.

  מהי מערכת מצלמות אבטחה

  מערכת מצלמות אבטחה היא מערכת המשלבת בין מצלמות אבטחה הפרושות בשטח נתון, לבין אפשרות הוספה של מערכת אזעקה להשלמת התמונה ולדיווח מהיר ואמין על התרחשות בלתי רצויה באזור המאובטח. מערכת כזאת היא גם אמצעי מצוין לפקח על שטח גדול ולשלוט על המתרחש בו בלחיצת כפתור. המערכת מבוססת על מצלמות אבטחה המותקנות באזורים חשובים בבית או בעסק, ומעבירות משם באופן קבוע ושיטתי תמונות או סרטוני אבטחה. התמונות או הסרטונים נאגרים, וניתן לעשות בהם שימוש אם וכאשר מתברר שאירע דבר חריג באחד המקומות הנתונים במעקב. בעלי עסקים רבים מתקינים מערכות כאלה, וגם בעלי בתים עושים זאת, על מנת להיות בשליטה על מה שקורה בבית.

  מה בין מערכת מצלמות לבין מערכת אזעקה

  ההבדל החשוב ביותר בין מערכת מצלמות לבין מערכת אזעקה סטנדרטית טמון ביכולת של מערכת מצלמות לאגור נתונים חזותיים שאפשר לעשות בהם שימוש במקרה הצורך. זאת, לעומת מערכת אזעקה שיכולה להעביר רק אותות אלקטרוניים על חשש לכניסה לא חוקית או אירועים אחרים, בהתאם לרמת התחכום והמטרות שנקבעו למערכת. למעשה, שילוב של מערכת מצלמות אבטחה עם מערכת אזעקה הוא שילוב אולטימטיבי הממקסם את היתרונות של מערכות אזעקה עבור עסק קטן או גדול או עבור בית פרטי. נכון להיום מותקנות מערכות כאלה גם בגנים ופעוטונים, במטרה לספק לפעוטות את ההגנה המרבית האפשרית. אם יש לכם עניין להתקין מערכת מצלמות אבטחה איכותית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמקצוענים של א מ מערכות אבטחה לבית ולעסק יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים והמטרות שלכם ויתאימו עבורכם את המערכת הטובה והיעילה ביתר.

  למעלה

  א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

  השאר פרטים וניצור עמך קשר

   ּ