צור קשר

  ּ

  מערכת מצלמות אבטחה

  קשה לדמיין את חיינו כיום ללא רשת מצלמות אבטחה. מערכת מצלמות אבטחה, אין ספק, הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. בעלי עסקים או דירות ואף אנשים שהוריהם מתגוררים בבתי אבות – שימוש במערכת אבטחה זו מאפשרת להם מעקב ופיקוח אחר אירועים חריגים הדורשים בדיקה ותגובה בהתאם.

  היבטים חשובים בבחירת מערכת מצלמות אבטחה

  בחירה במצלמות אבטחה מתאימות יסייעו לנו לשמור על הביטחון האישי שלנו. כיצד יש לבחור מצלמת אבטחה מתאימה? אילו סוגי מצלמות יש? נבדוק בקצרה כמה מהדגשים שעליכם לבצע בבואכם לרכוש מערכת מצלמת אבטחה.

  1. מהי מטרת השימוש? – השלב הראשון וההכרחי בעת בחירת מצלמת אבטחה היא קביעת המטרה לשמה אתם קונים את המצלמה. האם אתם זקוקים למצלמה לצד האינטרקום של בניין הדירות שלכם? אולי לצורכי מעקב במשרדי החברה שלכם? אולי אתם זקוקים לתעד אירועים באור יום, או שמא לאורך הלילה? החלטה חשובה זו תסייע בבחירת מצלמה רלוונטית.
  2. זוויות הצילום – אלמנט חשוב נוסף בבחירת מצלמת אבטחה הוא זוויות הצילום. כמות מוקדי השימוש – או הזוויות, לצורך העניין – בבית או בעבודה משפיעים באופן מידי על כמות המצלמות שיש להתקין, ובהתאם גם על המערכת והתשתית שיש להתאים להם. בנוסף, אופי הצילום עצמו מושפע ממיקום המצלמה. בין אם האזור המצולם הוא צר או רחב, יהיה צורך בעדשת צילום מתאימה כמו גם ביכולות זום גבוהות.
  3. אחריות יבואן – לאחר שבדקתם ובחרתם במצלמת אבטחה ואף מצאתם חברת מערכות אבטחה מקצועית שתתקין לכם את המצלמה, כעת חשוב לבדוק את הפרט הבא: האם למצלמה ישנה אחריות מצד היבואן? בדומה לקניית ציוד ממוחשב אחר, גם בעת רכישת מצלמות אבטחה חשוב להקפיד על תעודת אחריות שתבטיח שירות במידה ויעלו בעיות.

  צילום ותיעוד עם ציוד האבטחה המקצועי ביותר

  אין ספק ששוק מצלמות האבטחה הוא מגוון ומותאם לכל סוג עבודת מעקב שתדרשו. א.מ מערכות אבטחה מבטיחים את השירות הטוב ביותר. אנא צרו קשר אתנו בהקדם!

  מערכת מצלמות אבטחה

  מערכת מצלמות אבטחה ומצלמות הכניסה הפכו למוצר צריכה נפוץ לעסקים רבים, חברות, ארגונים ואף לבתים פרטיים. א.מ. מערכות אבטחה, מספקים ומתקינים מגוון של מערכות מצלמות אבטחה, מהיצרנים הטובים בעולם, המתאימות למגוון צרכים ותקציבים. המצלמות מותאמות לצרכים הספציפיים שתציגו בפנינו, לאחר בחינה של תנאי השטח והמבנה. צוות המתקינים המקצועי שלנו מקפיד על התקנה אסתטית, בנקודות אסטרטגיות שיעניקו לכם נקודת תצפית רחבה ומלאה על העסק, או הבית שלכם.

  מערכת מצלמות אבטחה – כיסוי מלא לשקט הנפשי שלך

  החשש מפני פריצה וגניבה אינו זר לבעלי עסקים, המעוניינים לפקח על העובדים ולהרתיע פורצים אך גם לבעלי בתים פרטיים, המעוניינים להגן על רכושם ועל משפחתם. לאלה מצטרפות גם חברות וארגונים הזקוקות לניהול ופיקוח על מתחמים גדולים, ואלה יכולים להתקיים ברמה לכך נועדו מערכות של מצלמות אבטחה, למטרות אבטחה ובקרה ומצלמות כניסה הממלאות אחר הצורך הזה בכל בית פרטי עסק או ארגון. מחפשים ציוד זה? קראו את הנקודות הבאות:

  • מערכת המצלמות מעניקה פיקוח ובקרה מקיפים בכל שטח המתחם.
  • לכל מצלמה ייעוד משלה, אותו יכולים אנשי מקצוע מנוסים לזהות ולהתאים במדויק לצרכי המקום. למשל לאזורים בהם התאורה חלשה, נצטרך להתקין מצלמות עם רזולוציה גבוהה ואיכות גבוהה של תמונה, אך לסביבת חוץ נצטרך להתאים מצלמה עם עמידות מובנית בפני פגעי מזג האוויר ובפני מים. מצלמות לאזורים חשוכים יצטרכו רכיבים לראיית לילה וכן הלאה.
  • שיקול נוסף הוא שילוב של מצלמות נסתרות יחד עם המצלמות הגלויות – כדי לשרת מגוון של מטרות שונות.
  • בעוד שהמצלמות הגלויות משרתות את הצורך בהרתעה, נוסף על הפיקוח והבקרה, הרי שהמצלמות הנסתרות מאפשרות לנו לחשוף גניבות במקום העבודה – על ידי העובדים, מטפלות שפוגעות חלילה בילדים, טכנאים, מנקות, או עובדים אחרים שחשודים בגניבת חפצים יקרי ערך ועוד.

  תחושת ביטחון – בכל שעות היממה

  מערכת איכותית, מקיפה ומותאמת באופן אישי של מצלמות אבטחה תיתן מענה למגוון הצרכים ותפתור מגוון של בעיות – בעסק, או בבית, בחוץ או בפנים ואפילו לנשיאה על הגוף. הניסיון והמקצועיות של א.מ. מערכות אבטחה, יאפשר לרכוש את המערכת המתאימה לכם ביותר לקבל ולהתקין אותה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר, שתעניק לכם תחושת ביטחון לאורך זמן.

  מערכת מצלמות אבטחה לעסק

  כולם כבר יודעים, נוכחותה של מערכת מצלמות לעסק הינה חלק חיוני וחשוב לבטיחותו של על ארגון, בכל תחום. על מנת להבטיח את יצירתו של מערך ההגנה והפיקוח האיכותי והאפקטיבי ביותר, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת א.מ. מערכות אבטחה המקצועית. חברתנו בעלת ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום ולכל אורך שנות פעילותה מקפידה על הענקת היחס האישי והשירות המקצועי ביותר עבור אינספור לקוחות מרוצים.

  מערכת מצלמות אבטחה לעסק – שומרים על ביטחון בכל עת

  במידה ואתם בעלי עסקים, אתם בוודאי כבר יודעים סיכון הפריצה והגניבה עלול להפוך למציאות עגומה בכל עת. על מנת להבטיח את העובדה כי ניסיון למעשה פלילי שכזה ייכשל, מומלץ יהיה להתקין מערכת מצלמות אבטחה לעסק. מערכת מתקדמת ומשוכללת זו תורמת רבות לתחושת הביטחון והרוגע של כל הנמצאים במקום. המצלמות האיכותיות והעמידות אשר ניתן לרכוש בחברתנו, מעבר לביצוע עבודתן בצורה יעילה, משמשות גם בתור גורם מרתיע אפקטיבי במיוחד. בכך למעשה, עצם נוכחותן במשרד או בחנות שלכם יגרום לכל חורץ וגנב לחשוב פעמיים באם רוצה להסתכן בהיתפסות בעיני המצלמות בשעת מעשה.

  יש לציין את את מערכת מצלמות האבטחה חשוב יהיה להתאים בצורה מדויקת למבנה, כמו גם גודל ואופי העסק שלכם. מטרה זו ניתן יהיה להשלים בצורה יעילה ואפקטיבית בשעה שאנשי המקצוע המיומנים והמובילים בתחומם יאפיינו נכונה את צרכי הביטחון של העסק שלכם ויתאימו עבורם את המענה המדויק והיעיל ביותר.

  תיעוד מצבים בזמן אמת

  מערך מצלמות אבטחה מקצועי ומדויק, יהיה זה אשר יצליח ליצור תיעוד מתמשך בזמן אמת של כל אשר מתרחש בבית העסק שלכם. זאת, בין אם מדובר על משרד, חנות תכשיטים, בית מלון או חברת טלמרקטינג מתחומים שונים. הבטיחו גם אתם את יכולת הפיקוח והמעקב בכל עת אחר המתרחש בעסק שלכם וצרו גם אתם קשר עם חברת א.מ. מערכות אבטחה באתר או בטלפון 053-5563300.

  מצלמות אבטחה לעסק מחירים

  בשעה שאתם מחפשים אחר מצלמות אבטחה לעסק מחירים יהיו בעלי משמעות רבה ללא ספק. פניה אל חברת א.מ. מערכות אבטחה, תהיה זו אשר תבטיח את הבחירה שלכם במצלמות האיכותיות והמקצועיות ביותר במחיר המשתלם והנוח ביותר לכיס. חברתנו מקפידה על הענקת השירות המוביל בתחומו ושמחה לסייע גם לעסק שלכם לשדרג את מערך האבטחה במקום לרמה הגבוהה ביותר.

  מצלמות אבטחה לעסק מחירים ומה משפיע עליהם?

  התקנת מצלמות אבטחה בעסק הינה חיונית לשמירה על העובדים והכסף שלכם. מצלמות אלו מספקות מענה איכותי במעקב ופיקוח על אשר מתרחש בשטח של העסק שלכם ומבטיחות כי תוכלו להישאר עם אצבע על הדופק בכל עת. מצלמות אבטחה לעסק מחירים יכולים לנוע בטווח רחב, זאת לאור העובדה כי אותו מחיר מושפע ממספר גורמים. אלו כוללים בין היתר את הנקודות הבאות:

  • בית עסק גדול, יזדקק למספר רב יותר של מצלמות, דבר אשר יתבטע ללא ספק גם במחיר הסופי של המערכת החשובה הזו.
  • סוג המצלמה – האם היא אנלוגית או דיגיטלית? מה מערכת העיבוד של המצלמה והאם מתחברת בקלות לכל ממשק שתרצו?
  • תכונות נוספות של המצלמה – לרבות ראיית לילה, אופציה לזום, עמידות בתנאי מזג האוויר המשתנים או תוספות נוספות אחרות.
  • מה הרזולוציה הנחוצה לכם למצלמות האבטחה. במידה ותהיו מוכנים להתפשרת על איכות הצילום, הרי שגם המחיר עשוי לרדת בהתאם.
  • תוספת אודיו – במידה ואתם רוצים כי המצלמה שלכם תכלול מיקרופונים, הרי שיהיה עליכם להוסיף לתשלום הסופי של המערך המצלמות.

  התקנה מקצועית ומנוסה

  שירותיה של חברת א.מ. מערכות אבטחה עומדים לשירותכם בכל עת וילוו אתכם החל מבחירה והתאמה של מערך מצלמות האבטחה לעסק ועד להתקנה איכותית ומקצועית שלהן במקום. בין אם מדובר במצלמות גלויות או נסתרות, אנשי המקצוע של חברתנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל ולסייע בהשלמת ההתקנה במיומנות ובמהירות. הבטיחו את המענה האיכותי וצרו עמנו קשר באתר או בטלפון 053-5563300.

   

  למעלה

  א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

  השאר פרטים וניצור עמך קשר

   ּ