צור קשר
ּ

מערכת מצלמות אבטחה

קשה לדמיין את חיינו כיום ללא רשת מצלמות אבטחה. מערכת מצלמות אבטחה, אין ספק, הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. בעלי עסקים או דירות ואף אנשים שהוריהם מתגוררים בבתי אבות – שימוש במערכת אבטחה זו מאפשרת להם מעקב ופיקוח אחר אירועים חריגים הדורשים בדיקה ותגובה בהתאם.

היבטים חשובים בבחירת מערכת מצלמות אבטחה

בחירה במצלמות אבטחה מתאימות יסייעו לנו לשמור על הביטחון האישי שלנו. כיצד יש לבחור מצלמת אבטחה מתאימה? אילו סוגי מצלמות יש? נבדוק בקצרה כמה מהדגשים שעליכם לבצע בבואכם לרכוש מערכת מצלמת אבטחה.

  1. מהי מטרת השימוש? – השלב הראשון וההכרחי בעת בחירת מצלמת אבטחה היא קביעת המטרה לשמה אתם קונים את המצלמה. האם אתם זקוקים למצלמה לצד האינטרקום של בניין הדירות שלכם? אולי לצורכי מעקב במשרדי החברה שלכם? אולי אתם זקוקים לתעד אירועים באור יום, או שמא לאורך הלילה? החלטה חשובה זו תסייע בבחירת מצלמה רלוונטית.
  2. זוויות הצילום – אלמנט חשוב נוסף בבחירת מצלמת אבטחה הוא זוויות הצילום. כמות מוקדי השימוש – או הזוויות, לצורך העניין – בבית או בעבודה משפיעים באופן מידי על כמות המצלמות שיש להתקין, ובהתאם גם על המערכת והתשתית שיש להתאים להם. בנוסף, אופי הצילום עצמו מושפע ממיקום המצלמה. בין אם האזור המצולם הוא צר או רחב, יהיה צורך בעדשת צילום מתאימה כמו גם ביכולות זום גבוהות.
  3. אחריות יבואן – לאחר שבדקתם ובחרתם במצלמת אבטחה ואף מצאתם חברת מערכות אבטחה מקצועית שתתקין לכם את המצלמה, כעת חשוב לבדוק את הפרט הבא: האם למצלמה ישנה אחריות מצד היבואן? בדומה לקניית ציוד ממוחשב אחר, גם בעת רכישת מצלמות אבטחה חשוב להקפיד על תעודת אחריות שתבטיח שירות במידה ויעלו בעיות.

צילום ותיעוד עם ציוד האבטחה המקצועי ביותר

אין ספק ששוק מצלמות האבטחה הוא מגוון ומותאם לכל סוג עבודת מעקב שתדרשו. א.מ מערכות אבטחה מבטיחים את השירות הטוב ביותר. אנא צרו קשר אתנו בהקדם!

מערכת מצלמות אבטחה

למעלה

א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

השאר פרטים וניצור עמך קשר

ּ