צור קשר

  ּ

  מערכת אזעקה לבית

  עברתם לגור בבית פרטי או בדירת קרקע, סיימתם לשפץ ולעצב את החדרים וכעת כל שנותר לעשות הוא להיכנס ולגור שם. על מנת להבטיח כי תחושת הביטחון תשמר, רצוי שתתקינו מערכת אזעקה לבית. למה הכוונה? מערכת אזעקה ביכולתה להסתנכרן עם כל פתח ופתח בבית ולבצע התראות מידיות כאשר פורצים נכנסים לנכס שלכם.

  סוגים רבים של מערכות אזעקה לבית

  הביטחון האישי, בין אם בעבודה, בצבא או בלימודים, הוא ערך חשוב עליו יש לשמור בכל דרך. כאשר מדובר בתחושת הביטחון האישי בבית הפרטי שלך – חשיבות זו עולה, ויש להיערך בהתאם. מערכות אזעקה הן אמצעי חשוב שיכול לסייע לרבים במרחב האישי והאינטימי שלהם. אלו סוגי מערכות אזעקה קיימים ועל מה רצוי לשים את הדגש? בואו נסקור זאת בקצרה.

  • גישה מרחוק ומקרוב למערכת האזעקה – אין ספק שקיומה של מערכת האזעקה, ובמיוחד בבית פרטי, היא עצומה לאין ערוך. עם זאת, ישנן מערכות אבטחה אשר יאפשרו לכם גישה מרחוק. צמודים לטלפון החכם שלכם? נושאים את המחשב הנייד שלכם אתכם לכל מקום? מערכת אזעקה בעלת שליטה מרחוק תאפשר לכם גישה מאובטחת למתרחש בבית – גם כאשר אינכם פיזית שם.
  • מערכות אזעקה קווית – יתרונותיה של מערכת האזעקה הקווית הן עצומות: ראשית, מדובר במערכת המורכבת על ידי כבל מרכזי פיקודי. בנוסף, ויתרון מהותי במערכת מסוג זה, היא האמינות הרבה אותה היא נושאת. כלומר, התקשורת ואספקת המתח אותה היא מספקת בין יחידות הקצה היא יציבה וחזקה. לצד המחיר הנמוך בהרכבתה, חברת מערכות אבטחה מיומנת תדע להתקין היטב מערכת מסוג זה.

  א.מ מערכות אבטחה – אמונים על הביטחון שלכם

  אין ספק שמערכות אזעקה הן כלי חשוב ושימושי ביותר, המותאם באופן אישי לצרכי הבית שלכם. א.מ מערכות אבטחה מציעים שירות איכותי בו נסייע לכם לבחור במערכת האזעקה הטובה ביותר עבור הבית הפרטי שלכם – מערכת אזעקה אשר תשמור על הביטחון האישי שלכם לאורך כל היום.

  מערכת אזעקה לבית

   

  שוק מערכות האזעקה בישראל פורח ומצמיח חברות ישראליות מובילות. אחת מהן היא א.מ. מערכות אבטחה, שמספקת מערכת אזעקה לבית של החברות המובילות בארץ ובעולם, גלאים לתנאי פנים ותנאי חוץ מכל הסוגים, מערכות קוויות ואלחוטיות וכל מה שתצטרכו כדי להגן על הבית שלכם.

  המשיכו לקרוא כדי להכיר קצת יותר טוב את מגוון האפשרויות.

   

   

  איך נדע איזו מערכת אזעקה לבית מתאימה לנו?

  מערכות האזעקה הקיימות בשוק מתחלקות לשני סוגים – קווית ואלחוטית.

  המערכת הקווית עמידה בפני הפרעות קליטה אלחוטיות, מחזיקה מעמד לאורך זמן ולא זקוקה לסוללות, אך החיווט הקווי דורש תשתית מתאימה והכנה – וכדאי לעשות זאת כבר בשלב התכנון והבניה של הבית.

  אם הבית שלכם כבר בנוי – כדאי להתקין מערכת אזעקה אלחוטית, אחרת תצטרכו לחצוב בקיר ולבנות תעלות חיווט. מערכת אלחוטית אמנם דורשת יותר תחזוקה ועלולה לחוות הפרעות בקו, אך התקנה נכונה ובדיקות מתאימות, יטפלו גם בבעיות האלה. עוד אפשרות היא מערכת היברידית (משולבת) – המורכבת חלקית ממערכת בחיבור קווי, ומגובה במקלט וגלאים אלחוטיים.

   

   

  גלאים פנימיים וחיצוניים

  אחרי שבחרנו את סוג מערכת האזעקה, נבחר את המערכת המתאימה לבית – אפשר להתקין מערכת שתגן על החלק הפנימי של הבית בלבד, או להגן גם על המרפסות והחצרות עם מערכת חיצונית – כזו שתאפשר לגלות את הפורץ כשהוא עוד מחוץ לבית וגם תרתיע אותו מלהיכנס.

  הגלאים החיצוניים יעילים מאוד, אך מחירם גבוה במאות אחוזים יותר מזה של גלאים פנימיים.

  כדאי לקחת בחשבון, גם שהגלאים החיצוניים יותר חשופים ולכן עשויים להרבות באזעקות שווא.

  את הגלאים יש לפזר על פני כל השטח שעליו אתם רוצים להגן, כדי להבטיח מערכת יעילה ועמידה ככל הניתן בפני תקלות.

  אבל הכי חשוב – לפנות רק לבעלי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. עם חברת א.מ. מערכות אבטחה, תקבלו הטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר וגם אנשי מקצוע עם 32 שנות נסיון.

  ההשקעה במיגון הבית היא הוצאה גדולה ואנחנו נלווה אתכם בכל השלבים כדי לוודא שההשקעה שלכם תהיה משתלמת.

  למעלה

  א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

  השאר פרטים וניצור עמך קשר

   ּ