צור קשר

  ּ

  מערכות כיבוי אש

  מתחילים יום עבודה חדש, כאשר אתם מוקפים ביטחון אישי. ומה יוכל להזיק לכם? כל חדר במשרדי החברה מרושת במצלמות אבטחה העוקבות אחר כל צעד, ובכניסה הראשית אף מוצב אינטרקום עם קוד – כדי למנוע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים. סכנה נוספת שרצוי להישמר ולהיזהר ממנה היא אש. בהתאם, על חברות להתקין בשטחן מערכות כיבוי אש – ורק על ידי חברת מערכות אבטחה מקצועית!

  סוגי מערכות כיבוי אש

  הביטחון האישי הוא חלק בלתי נפרד ממרחב העבודה – הרי מדובר במקום בו אנו מבלים את מרבית השעות הערות שלנו לאורך היום. אם שם לא נוכל להרגיש ביטחון מפני סכנות כמו שריפה, אז היכן כן? בהתאם, ישנם סוגי מערכות של כיבוי אש המותאמות לאופי החברה וגודלה. אילו סוגים קיימים? נעבור על חלקן כעת.

  1. ספרינקלרים – פרצה אש במשרדכם ומערכות הזיהוי פעלו כראוי ואותתו לכם? כעת, עבודתן של מערכות כיבוי האש נכנסות לתפקידן. ספרינקלרים, לדוגמא, הם אמצעי חשוב לכיבוי אש ועשן בזמן אמת. מדובר במערכת הגנה בסיסית יחסית, הפועלת במהירות וביעילות. מערכת הספרינקלרים היא, למעשה, מערכת המתיזה מים ומתוכנתת לעבוד תחת טמפרטורות שונות.
  2. חדר משאבות למערכת ספרינקלרים – בחברות בהן קיים לחץ מים נמוך ובמקביל מתחזקות את מערכת הספרינקלרים – רצוי שתדעו שלחץ המים הנמוך ישפיע לרעה על תפקודם של הספרינקלרים. לכן, רצוי לתחזק חדר משאבות, כמו למשל של דיזל, שיספקו לחץ מים גבוה במוקד השריפה.
  3. ציוד כיבוי אש – לצד אזור מובנה על הקירות או התקרות, על כל חברה המכבדת את עצמה גם להחזיק בציוד כיבוי אש. למה הכוונה? מטף אבקה ידני, למשל, המוכר גם בתור מטף כיבוי אש, בנוי כך שיוכל לכבות סוגים רבים של שריפות. בנוסף, רצוי להחזיק בארון כיבוי אש. ארון מסוג זה יהיה עשוי מפח או מפיברגלס, ויכלול בתוכו גלגלון עשוי פלדה ומצופה אפוקסי, כאשר אורך הצינור שבתוכו הוא 25 מטר ועשוי מגומי פי וי סי.

  בעת צרה – הפתרונות היצירתיים לכיבוי השריפה

  אין דבר יותר מפחיד מאש הפורצת במהלך יום עבודה. בעזרת א.מ מערכות אבטחה תזכו למוצרי מערכות כיבוי אש ולהתקנתם האיכותית והמקצועית.

  מערכות כיבוי אשמערכת גילוי אש היא חשובה ואף מחויבת על פי חוק בכל מבנה המאכלס או מארח מספר גדול של אנשים. החוק בישראל מחייב גם התקנת מערכות כיבוי אש במבנים גדולים או מוסדיים, על פי פירוט המשתנה בהתאם לאופי המקום. חברת א.מ. מערכות אבטחה עוסקת בהתאמה והתקנה של מערכות כאלה – על פי התקנים הנדרשים של מכון התקנים ושל רשות הכבאות וההצלה של ישראל.

   

   

  מערכות כיבוי אש פועלות במגוון אמצעים

  • מערכות כיבוי אש במים ובקצף מספקות הגנה מידית, מבודדות את מקור האש ומונעות את התפשטותה בחלקים נוספים של האתר.
  • מערכות כיבוי באבקה בדרך כלל ישמשו בתעשייה: תאי צבע ,חדרי גנרטור, אחסון נוזלים דליקים וכו'. הן מאפשרות גמישות רבה בתכנון והתקנה, הן בעלות כושר כיבוי גדול והן יעילות וחסכוניות באבקת הכיבוי.
  • מערכת כיבוי בגז מותאמת לחללים בהם מותקן ציוד יקר ותשתיות, כמו לוחות חשמל וחדרי תקשורת. מערכת כזו יכולה למזער נזקים לציוד היקר, עד כדי מינימום זמן שיקום והמשך שימוש בציוד לאחר כיבוי השריפה.
  • מערכות כיבוי אוטומטיות במים הן מהנפוצות והחשובות בתחום מיגון אתרים, הגנה על חיי אדם ורכוש. תכנון חכם, המתחשב בנתוני האתר יכול למנוע את הנזקים העלולים להתקיים בעקבות שריפה.
  • כיבוי במים ובערפל מקטין את מרכיבי החום והחמצן בתהליך הבעירה עד להפסקת הבעירה. קירור החלל, דחיקת החמצן, הגנה מקרינת חום, בליעת עשן וגזים רעילים. כל אלה מתרחשים במקביל בשיטה זו.
  • מערכות כיבוי למטבחים ומינדפים מכילות נוזל כיבוי כימי והן המערכות הנפוצות ביותר במטבחים מודרניים. רכיבי המערכת מותקנים מעל כל מתקן בישול ומעל מפריד השמן, בארובות ובתעלות האוורור במינדף.

   

   

  לסיכומו של עניין

  מערכות כיבוי האש הן מערכות בטיחותיות, אשר חיי אדם תלויים בפעילותן התקינה. אי תקינות המערכות עשוי להסב נזקים כבדים לרכוש ולחיי אדם.

  חברת א.מ. מערכות אבטחה, תתאים עבורכם את המערכת המדויקת והיעילה ביותר לצרכים שלכם ותוודא שהמערכת שבחרתם תמלא את תפקידה ותגן על חיי אדם, על רכוש ועל המבנה.

   

  מערכות כיבוי אש ספרינקלרים

  מערכות כיבוי אש ספרינקלרים מאפשרות לאנשים רבים ליהנות ממענה אוטומטי איכותי במקרה חירום בו פרצה שריפה פתאומית. הבטיחו את רכישתן והתקנתן של המערכות המשוכללות והחיוניות הללו כבר היום ופנו אל חברת א.מ. מערכות אבטחה הוותיקה. חברתנו מעניקה את שירותיה המתקדמים למגוון רחב של לקוחות, זאת תוך שמירה על האינטרסים שלהם ומתן מענה איכותי ומדויק עבור כל בקשה או צורך אשר עשויה להתעורר בנושא.

  מערכות כיבוי אש ספרינקלרים – מה שחשוב לדעת

  מערכות כיבוי אש ספקינקלרים מהוות חלק בלתי נפרד ממערך הלחימה באש אשר נועד למנוע את ההתפשטות המהירה של האש ולכבות את השריפה בהקדם האפשרי הודות להתזה של מים, או חומר כיבוי אחר, באופן אוטומטי.

  • מערכת הספרינקלרים בנויה מרשת של צינורות אשר מספקות את הכיסוי הנדרש לכל חלקי המבנה אשר אתם רוצים להגן מפני אש.
  • מערכת זו מופעלת בשעה שהחום בסביבה הקרובה אליה עולה לאיזור 60 – 70 מעלות צלסיוס.
  • חשוב יהיה לתכנן את המערכת הזו בצורה יעילה על ידי מהנדסים מקצועיים אשר יבצעו חישובים הידראוליים ובדיקות לחצים, תכנון ושרטוט הנכס לצורך אישורי קדם ביצוע, ליווי ואישור תוכניות מול מכון התקנים הישראלי ועוד…
  • וודאו כי גם שלב ההתקנה והבדיקה שלאחריה, מתבצעים על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום. זאת בכדי להבטיח את העובדה כי מערכת כיבוי האש שלכם תותקן ביעילות מירבית ותוכל לשרת אתכם נאמנה גם במצבי החירום.

  מערכות כיבוי אש בהתאמה אישית

  שירותיה של חברת א.מ. מערכות אבטחה המנוסה כוללים גם את התאמת ההיבטים השונים של מערכות כיבוי אש לצרכים של כל לקוח ולקוח. בכך אנו מסייעים לבעלי עסקים רבים ליהנות מן המענה האיכותי ביותר עבור מצב דליקה פתאומי אשר עשוי לסכן את העסק, הרכוש שלכם וכל האנשים אשר נמצאים באזור. הבטיחו את קבלת השירות המקצועי ביותר בתחום וצרו עמנו קשר להתייעצות כבר היום באתר או בטלפון 053-5563300.

   

  למעלה

  א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

  השאר פרטים וניצור עמך קשר

   ּ