צור קשר
ּ

מערכות כיבוי אש

מתחילים יום עבודה חדש, כאשר אתם מוקפים ביטחון אישי. ומה יוכל להזיק לכם? כל חדר במשרדי החברה מרושת במצלמות אבטחה העוקבות אחר כל צעד, ובכניסה הראשית אף מוצב אינטרקום עם קוד – כדי למנוע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים. סכנה נוספת שרצוי להישמר ולהיזהר ממנה היא אש. בהתאם, על חברות להתקין בשטחן מערכות כיבוי אש – ורק על ידי חברת מערכות אבטחה מקצועית!

סוגי מערכות כיבוי אש

הביטחון האישי הוא חלק בלתי נפרד ממרחב העבודה – הרי מדובר במקום בו אנו מבלים את מרבית השעות הערות שלנו לאורך היום. אם שם לא נוכל להרגיש ביטחון מפני סכנות כמו שריפה, אז היכן כן? בהתאם, ישנם סוגי מערכות של כיבוי אש המותאמות לאופי החברה וגודלה. אילו סוגים קיימים? נעבור על חלקן כעת.

  1. ספרינקלרים – פרצה אש במשרדכם ומערכות הזיהוי פעלו כראוי ואותתו לכם? כעת, עבודתן של מערכות כיבוי האש נכנסות לתפקידן. ספרינקלרים, לדוגמא, הם אמצעי חשוב לכיבוי אש ועשן בזמן אמת. מדובר במערכת הגנה בסיסית יחסית, הפועלת במהירות וביעילות. מערכת הספרינקלרים היא, למעשה, מערכת המתיזה מים ומתוכנתת לעבוד תחת טמפרטורות שונות.
  2. חדר משאבות למערכת ספרינקלרים – בחברות בהן קיים לחץ מים נמוך ובמקביל מתחזקות את מערכת הספרינקלרים – רצוי שתדעו שלחץ המים הנמוך ישפיע לרעה על תפקודם של הספרינקלרים. לכן, רצוי לתחזק חדר משאבות, כמו למשל של דיזל, שיספקו לחץ מים גבוה במוקד השריפה.
  3. ציוד כיבוי אש – לצד אזור מובנה על הקירות או התקרות, על כל חברה המכבדת את עצמה גם להחזיק בציוד כיבוי אש. למה הכוונה? מטף אבקה ידני, למשל, המוכר גם בתור מטף כיבוי אש, בנוי כך שיוכל לכבות סוגים רבים של שריפות. בנוסף, רצוי להחזיק בארון כיבוי אש. ארון מסוג זה יהיה עשוי מפח או מפיברגלס, ויכלול בתוכו גלגלון עשוי פלדה ומצופה אפוקסי, כאשר אורך הצינור שבתוכו הוא 25 מטר ועשוי מגומי פי וי סי.

בעת צרה – הפתרונות היצירתיים לכיבוי השריפה

אין דבר יותר מפחיד מאש הפורצת במהלך יום עבודה. בעזרת א.מ מערכות אבטחה תזכו למוצרי מערכות כיבוי אש ולהתקנתם האיכותית והמקצועית.

מערכות כיבוי אש

למעלה

א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

השאר פרטים וניצור עמך קשר

ּ