צור קשר
ּ

אינטרקום לבית

גרים בבניין דירות ורוצים לפקח על הכניסה למבנה? אולי רכשתם בית פרטי ותרצו להתקין אינטרקום בכניסה אליו? אינטרקום, ללא כל צל של ספק, הוא כלי חושב המתווך בין המרחב האישי שלכם לבין העולם שבחוץ. בכדי לשמור על הביטחון האישי שלכם לפקח על כל תזוזה לא רצויה של אנשים לשטח האדמה שלכם, אינטרקום לבית יסייע לכם רבות.

כיצד בוחרים אינטרקום לבית?

כאשר עוברים לגור בדירת קרקע או בבית פרטי, חשוב ליצור אפקט התראה באמצעותו פורצים או אנשים לא מוזמנים יבינו את הרמז הבולט ויסתייגו מלהיכנס לנכס שלכם. אלו סוגי אינטרקום קיימים? בואו נסקור בקצרה את חלקם.

  1. אינטרקום עם קודן – בבואם להתקין אינטרקום, בעלי נכס פרטי רבים מוסיפים לו קודן. בעזרתו של אינטרקום המשולב עם קודן, פתיחת הדלת וסגירתה מתבצעת בקלות רבה יותר וזאת משום שאין צורך במפתח. במידה והחלטתם להתקין אינטרקום בשער הכניסה לבית ולא בדלת עצמה, הגעתם להחלטה חשובה לא פחות: צעד זה יסייע להרחיק אורחים לא קרואים וליצור אלמנט הרתעה חשוב.
  2. אינטרקום מצלמה – מערכת אינטרקום המשלבת בתוכה מצלמה מאפשרת לדיירי הבית לזהות את האורחים בטווח ביטחון – ולאפשר להם כניסה לשטח הבית. ישנם מכשירי אינטרקום עם מצלמה המשלבים גם תג קירבה. שימוש בתג זה מסייע לדיירי בית בו גרים גם ילדים או בני נוער המתקשים לזכור את קוד הכניסה לבית. נסיעת התג איננה עול, להיפך – תג זה ניתן לחבר למחזיק מפתחות; אלמנט חשוב לצורך נוחות וניידות התג.
  3. אינטרקום עם שני לחצנים – בין אם אתם גרים בבית פרטי או במבנה בעל שתי יחידות דיור – ובהתאם, בעל שתי כניסות נפרדות, אל חשש! ישנם סוגי אינטרקום המתאימים גם עבורכם. אינטרקום בעל שני לחצנים, למשל, יסייע בשליטה על כל כניסה באופן נפרד.

התקנת אינטרקום בבית – אמצעי ביטחון שימושי

בין אם החלטתם להתקין אינטרקום עם מצלמה או אינטרקום הדורש תג קירבה מזהה, החשיבות בשימוש במכשיר זה העצומה. א.מ מערכות אבטחה יסייעו לכם בבחירה בסוג האינטרקום הרצוי עבורכם לצד התקנתו המקצועית.

אינטרקום לבית

 

למעלה

א.מ. מערכות אבטחה – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האבטחה לבית ולעסק.

השאר פרטים וניצור עמך קשר

ּ